تاریخ : شنبه 26 فروردین 1391
نویسنده : مهدی

آلزایمر از جمله بیناری های رایج امروزی است که متأسفانه گریبانگیر بسیاری از افراد جامعه امروزی شده است.بیماران مبتلا به آن دچار فراموشی مزمن در درجات متفاوت می باشند.از علائم اولیه آن می توان به کاهش مصرف غذا در فرد مبتلا و در درجات بعد به فراموشی اشاره نمود.

اگر میخواهید از شر این بیماری در امان باشید باید:

1-به میزان لازم آب بنوشید:آلزایمر در افرادی که روزانه آب مورد نیاز بدن خود را تأمین نمی کنند شیوع بیشتری دارد.

2-تا آنجا که میتوانید یاد بگیرید:طبق بررسی های انجام شده شیوع بیماری آلزایمر در افرادی که بیشتر از دیگران می آموزند مانند معلمان و استادان و محققان بسیار بسیار کمتر از افراد عادی است.
تاریخ : پنجشنبه 3 فروردین 1391
نویسنده : مهدی
ماهی در فرهنگ باستانی ایرانیان نماد “زندگی” است. هر ساله با فرا رسیدن عید نوروز، تعداد زیادی ماهی قرمز همچون پیام آوران زندگی، طبیعت، زیبایی و به عنوان نماینده ای از دنیای حیوانات به خانه های بسیاری از ما راه می یابند.به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، متأسفانه در بسیاری موارد به دلیل عدم آشنایی انسانها با ویژگی ها و شرایط زندگی این حیوان زیبا، شاهد آن هستیم که ماهیانی که می توانند تا بیش از بیست سال عمر کنند و اندازه آنها به بیش از ۲۰ سانتیمتر یا بیشتر برسد، پس از چند روز زندگی در خانه جدید، ناگهان دچار مرگ شده و در حالی که قرار بود نماد زندگی و شادی باشند، صحنه مرگ را از خود به جای می گذارند.

جهت مشاهده ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

آخرین مطالب
   
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات